| hehehihi | 2012-08-22 15:33:52 |
| Amelyiken Neked. :D | |
| slamo | 2012-08-22 15:30:23 |
| De hanyadikán jó neked, vazz?:D | |
| hehehihi | 2012-08-22 15:25:00 |
| +1 | |
| slamo | 2012-08-22 15:23:22 |
| Október végén hosszú hétvége lesz, szóval egy október 21/22 (vasárnap/hétfő) ideális találkozóidő lenne. | |
| slamo | 2012-08-22 15:23:12 |
| Hey!
Mivel többen jeleztétek, hogy túl későn vannak jelezve a Larki talik, vagy ha korábban készülünk, akkor elsikkad, ezért indítottam egy új topikot. | |